O nás

Projekt TOJONO.CZ jsem poprvé zveřejnila dne 1.1.2018.

Náš projekt TOJONO.CZ je obchodní stránka založená za účelem prodávat zákazníkům kvalitní zboží a cenově dostupné se silným brandem. S obchodováním jsem začala před 6ti lety jako obchodní zástupce velké korporátní společnosti. Ve firmě jsem načerpala spousty zkušeností s focením, natáčením reklamních videí, marketingovými strategiemi a hlavně v přístupu k zákazníkovi. 

Ve velké nadnárodní společnosti jsem byla spokojená jako zaměstnanec, ale při takto vysokém objemu zákazníků jsem ztratila kontakt s lidmi. Proto jsem založila stránku TOJONO.CZ, abych se Vám mohla více věnovat.

 

Náš cíl

Nejsou paradoxně vysoké obraty, ale především spokojení zákazníci. Naším cílem je vytvořit velkou skupinu spokojených zákazníků, protože toto mě naplňuje, když komunikuji se spokojenými zákazníky, uvědomuji si smysl mojí práce. 

Chceme udržovat kontakt s vámi ke spokojenosti na obou stranách a vytvářet příjemné prostředí na internetu, kde se můžete na chvilku zdržet a vybrat si něco nového z elektroniky nebo dárečku pro svého blízkého.

Zboží plánujeme nabízet ve vysoké třídě kvality s luxusním vzhledem a to za dostupnou cenu pro všechny naše zákazníky z celé České republiky. Slovensko a expedice do ciziny plánujeme do příštího roku.

 

Náš tým

Se skládá z profesionálů na poli grafiky, fotografie a PHP programátorů. Stránky vedeme na shoptet šabloně, většinu designových prvků si děláme sami. 

Michaela Wasniowská  - zakladatelka, fotograf, design

                                      - PPC specialista, branding specialist

Tomáš Novotný             -  programátor

Natálie Michálková       -  Nákupčí, obchodní zástupce

 

Zpět do obchodu