WOMEN - 30 kapslí

Přírodní afrodiziakum pro ženy, pomáhá při udržení sexuální vitality a příznivě ovlivňuje plodnost.

Skladem
599 Kč
Kategorie: ° Doplňky stravy

Účinky:

  • Posiluje funkci reprodukčních orgánů žen
  • Zvyšuje ženskou sexualitu a sexuální prožitek
  • Zvyšuje odolnost vůči stresu a podporuje ženskou rovnováhu
  • Zpomaluje proces stárnutí a revitalizuje celý organismus
  • Zmírňuje příznaky PMS a menopauzy

Suroviny:

  • špičková kvalita zpracování surovin
  • 100% přírodní suroviny

Doporučené dávkování:
1-2 kapsle 2x denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.
Produkt lze užívat dlouhodobě, ideálně minimálně 3 měsíce.

Balení: 30 VEG kapslí / 520 mg

Hmotnost: 15,5 g

Chřest hroznovitý – Šatavari

Chřest hroznovitý je často nazývána jako „ženská bylinka“. Šatavari posiluje ženské orgány, podporuje produkci estrogenu a zvyšuje sexualitu. Je to adaptogenní rostlina, díky čemuž zvyšuje odolnost vůči stresu nejrůznějších původů a pomáhá při PMS (podrážděnost, zadržování tekutin, stavy úzkosti apod.).

Řeřicha peruánská

Řeřicha peruánská je známá jako silné přírodní afrodiziakum, podporuje sexuální vitalitu a příznivě ovlivňuje plodnost. Řeřicha obsahuje také volné mastné kyseliny, díky kterým zpomaluje proces stárnutí. Má příznivý vliv na trávicí systém, obranyschopnost organismu a také má pozitivní vliv na psychiku (adaptogeny). Obsahuje vlákninu, minerály jako vápník, fosfor, zinek, železo, vitamíny skupiny B a vitamíny C a E. Řeřicha obsahuje látky blízké estrogenům, pomáhá ženám snadněji dosáhnout orgasmu. Pomáhá narovnat cyklus menstruace i po dlouhodobém užívání hormonální antikoncepce. Pomáhá přirozenému zvlhčování vaginální sliznice, zlepšuje krvetvorbu a udržuje správnou funkci močového systému. Zmírňuje příznaky PMS a menopauzy.

Sametové fazole

Sametové fazole stimulují nervový systém, stimulují dělohu, podporují plodnost a zvyšují sexuální aktivitu i chuť na pohlavní styk. Tato rostlina zrychluje metabolismus, často se tedy využívá při redukci hmotnosti. Při pohybu rychleji spaluje tukové buňky bez ztráty na svalové hmotě. Snižuje krevní tlak, cholesterol i hladinu cukru v krvi. Má vysoké antioxidační účinky.

Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžová patří mezi účinné adaptogeny, díky kterým chrání náš organismus před stresem. Adaptogeny mají schopnost působit tam, kde to naše tělo právě vyžaduje, čímž stabilizuje všechny ostatní systémy v těle. Rozchodnice pročišťuje organismus, zvyšuje fyzický výkon, podporuje imunitní systém, také pomáhá při nízkém tlaku, chrání srdce, játra a zvyšuje sexuální aktivitu.

Skořice cejlonská

Skořice cejlonská má pozitivní vliv na pohlavní žlázy, uvolňuje napětí a stimuluje krevní oběh. Také má analgetické, antibakteriální, protiplísňové a antioxidační účinky a působí jako prevence proti vzniku rakoviny.

Ženšen sibiřský

Ženšen sibiřský se v tradiční čínské medicíně považuje za „všelék“. Prokazatelně příznivě působí na potenci a plodnost a účinkuje jako přírodní afrodiziakum. Pomáhá zvyšovat vitalitu pro dlouhodobé únavě, celkově regeneruje a povzbuzuje organismus a zpomaluje proces stárnutí. Podílí se na snižování vlivu stresových faktorů. Má příznivý vliv na paměť, pozornost a soustředění.